Objednávka dopravy

Pro dopravu přistroje do servisního střediska můžete využít některé z těchto služeb:

  • Objednání přímého svozu přístroje z lékárny do servisního střediska (cena se řídí platným ceníkem dle času a ujetých km)
  • Jestliže využíváte služeb lékárenských velkodistribucí Pharmos/Pražská lékarnická, nebo případně firmu Dr.Kulich Pharma s.r.o. nebo Fagron a.s. lze Unguator poslat do servisu přes tuto distribuci (NUTNO se předem na tom dohodnout a sdělit vaše kódy zákazníka u zvolené distribuce!) Formuláře a přepravní listy pro velkodistribuci jsou ke stažení ZDE.
  • Zaslat Unguator pomocí některých zásilkových služeb. Nejlépe se nám osvědčila společnost DPD a GLS, nejhůře pak Česká pošta. Pokud máte zájem můžeme přepravu zajistit i objednávkou z naší strany tzv. PICK UP servisem přes spedici GLS. V případě že využijete této možnosti, doporučujeme zabalit Unguator VÝHRADNĚ! do originálního balení, a současně krabici přebalit klasickým balícím papírem. Při poškození lze pak lehce na první pohled poznat, že se z Vašim přístrojem nešetrně zacházelo. Případnou reklamaci na poškození je VŽDY NUTNO UPLATNIT IHNED pře převzetí zásilky od dopravce a stav poškození dokumentovat písemně do protokolu (+ doplnit fotodokumentaci)!
  • V případě Vašeho zájmu Vám můžeme zaslat prázdný originální obal s přesnými přepravními polystyrenovými výlisky předem za úhradu dle platného ceníku. Pokud bude Unguator doručen do servisu v jiném než originálním obalu či v obalu jenž bude poškozen a hrozilo by tak poškození přístroje, bude přístroj ze servisu po opravě zákazníkovi zaslán pouze v novém originálním přepravním boxu od výrobce. Cena obalu bude účtována k ceně za opravu. 

Správné zabalení přístroje - zásilky pro servis:

Přístroj Unguator Vám byl spolu s příslušenstvím dodán v originální krabici. Tato krabice (přepravní box) obsahuje přesné výlisky z pěnového PS, které chrání Unguator před poškozením, proto vše doporučujeme zachovat a nevyhazovat. Na toto je obsluhující perzonál vždy upozorněn při instruktážním školení! V případě, že krabici již nevlastníte, můžeme Vám poskytnout náhradní přepravní box, v kterém nám pak Unguator můžete zaslat. Nikdy neposílejte Unguator jen tak volně vložený do krabice bez výlisků, nebo jiných ochranných prvků (vzduchové PVC/PS polštářky či vločky, molitanové bloky, bublinková folie, ABS bloky, apod). Pokud nebude v obalu přístroj dostatečně fixován, nebo nebude-li vnější obal dostatečně pevný či bude-li přístroj některou kovovou částí těsně přiléhat k vnitřní stěně krabice, pak může dojít nárazem při přídění zásilky v depu dopravce k jeho vážnému poškození či zkroucení základního šasí přístroje - přístroje Unguator nejsou na takové nešetrné zacházení konstruovány a navíc jsou samy o sobě poměrně těžké. Cena opravy se pak může zvýšit i o několik tisíc Kč, při sekundárně poškozeném přistroji, vlivem špatného zabalení pro dopravu.

Kontakt

Unguator® CZ/SK

PhMr. Lucie a Aleš Nedopilovi s.r.o.,
Černokostelecká 154, CZ 251 01 ŘÍČANY–Radošovice

tel: +420-312 310 879
zák.linkaCZ: 800 900 988
zák.linkaSK: 0800 004 204
skype: unguator_cz-sk_service

Vyhledávání

Novinky

15.11.2016 12:30

AKCE na prodej spotřebního materiálu UNGUATOR

Od 16.11.2016 probíhá ve spolupráci se společností Dr. Kulich Pharma s.r.o.prodejní akce na podporu prodeje originálního spotřebního materiálu GAKO UNGUATOR. Při nákupu kelímků v ceně nad 3000,- Kč...
15.11.2016 11:38

Nyní AKCE na nové modely Unguatoru EMP a PRO

Do konce roku 2016 jsme pro Vás s výrobcem technologie Unguator firmou GAKO připravili akci na prodej nových modelů Unguatorů. Můžete využít slevu -10% z ceny nového zařízení, nebo slevu -15% z ceny...
15.11.2016 00:00

Zcela nový eShop

Připravujeme pro Vás zcela nový eShop na objednávky kelímků a spotřebního materiálu.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode