Servisní podmínky k přístrojům UNGUATOR®

Reklamaci řeší obchodník (nebo kompetentní pracovník pobočky) daného regionu, kam spadá regionálně umístněný Unguator®. A to na základě písemné reklamace (dopis, fax, e-mail). Řešení reklamace po telefonickém nahlášení není možné, vždy je nutno obratem vyplnit písemnou žádost o opravu a doručit ji na adresu servisu. Telefonicky je možno upřesnit podmínky dopravy nebo cenu a čas servisu. Od podání a přijetí písemné žádosti o servis/reklamaci počíná běžet garantovaná servisní lhůta.

Prodloužení záruční doby:

Záruku lze prodloužit u zařízení Unguator® BASIC, EMP A PRO max. na 3 roky.

Cena prodloužené záruky je cca + 20% z ceny přístroje (doporučená koncová cena bez uplatnění slev – viz. ceník níže). Podmínkou uplatnění prodloužené záruky je dodržování intervalu pravidelných servisních prohlídek (dle typu přístroje).

 

Porucha přístroje:

 1. Zákazník na vlastní náklady zajistí dopravu přístroje do příslušné servisní pobočky přístrojů Unguator®
 2. Po dohodě je možno, aby byl přístroj odvezen přímo technikem autorizovaného servisu a to nejpozději do tří pracovních dnů. Cestovné se účtuje dle platného ceníku a je hrazeno přímo zákazníkem. Zákazníci s prodlouženou zárukou mají na cestovném slevu 30%. V případě „servisu 24hodin“ (tj. oprava nebo zápůjčka zařízení u zákazníka do 24 hodin od nahlášení) je za službu účtován příplatek dle platného ceníku.
 3. Přestože dodací podmínky výrobce zařízení Unguator® neukládají  autorizovanému servisu a prodejci povinnost služby zápůjčního zařízení, lze na přání a písemnou objednávku zákazníka zapůjčit náhradní přístroj po dobu opravy nebo jeho servisu (a to jak po dobu záručního i mimozáručního servisu). Cena zápůjčky je stanovena v platném ceníku.
 4. Zdarma je možno poskytnout zápůjčku náhradního stroje pouze zákazníkům s předplaceným servisem nebo prodlouženou zárukou.
 

Porucha přístroje v záruční době:

 1. Místem pro uplatnění záruční opravy je servisní středisko Unguator CZ/SK. 
 2. Zákazníkovi není účtována práce ani náhradní díly použité k opravě přístroje, ostatní položky jsou účtovány dle platného ceníku. 
 3. Podmínkou záručního servisu je provedení pravidelné servisní prohlídky dle specifikace a intervalu předepsaného výrobcem zařízení (servisní interval pravidelné servisní prohlídky a seřízení, max. 24měsíců od zprovoznění a předání zařízení nebo max. počet míchání (příprav) u typu PRO (2000ks)
 4. Záruka se nevztahuje na škody způsobené přepětím nebo zkratem elektrické sítě, mechanickým poškozením (i při přepravě do servisu) nebo na vady způsobené přetěžováním zařízení a nedodržováním povinných technologických pauz po maximálním míchání nebo zatížení – viz. návod).
 5. Záruka se též nevztahuje na špatnou neproškolenou obsluhu, nebo poškození zařízení vlivem špatně ukotveného nebo ohnutého míchadla, kelímku nebo jeho části.
 6. Záruka se nevztahuje také na míchadla, kelímky a ostatní příslušenství mající charakter spotřebního materiálu (samozřejmě s vyjímkou výrobních vad zjištěných ihned po dodání zboží). 
 7. Podmínkou uznané záruční opravy je neporušená záruční pečeť ma zařízení, správně vyplněný a předložený záruční list spolu s kopií dokladu o nabytí (kopie faktury nebo dodacího listu)
 8. Další podmínky servisu se řídí Všeobecnými  servisními podmínkami společnosti PhMr. Lucie a Aleš Nedopilovi s.r.o nebo Obchodním zákoníkem ČR (zde). 
 

Ceník servisních prací a služeb Unguator®:

Předplacené služby Unguator®*:
Název Cena b. DPH Popis
Instalační a školící balíček 2.990,- Kč Instalaci Unguatoru u zákazníka v provozovně, školení v obsluze Unguatoru v rozsahu 2 hodin, slevu na cestovné ve výši max. 1.000Kč b. DPH
Pravidelná předplacena servisní prohlídka (1x za 2 roky nebo po 2000ks příprav) cca kol. 3.000,- Kč 1x servis v autorizovaném sezvisu, servis zařízení v rozsahu max. 3 hodiny, neobsahuje cenu případně použitých náhradních dílů
  
Servisní služby Unguator®*:
Název Cena b. DPH
Základní servisní hodina Unguator® 850,- Kč
Cestovné dle km 12,- Kč
Hodina čekání, ztráta času 490,- Kč
Příplatek zrychlené reakční doby k prodloužené záruce (viz výše) pro všechny typy Unguator® na 24hodin v pracovní dny 3.500,- Kč
Práce ve dnech pracovního volna a v době od 18 do 20.00 hod v pracovní dny + 50% z ceny práce
Práce ve dnech pracovního klidu ve státních svátcích a v době od 20.00 do 07.00 hod (práce v noci) + 100% z ceny práce
 
Ceník zápůjček zařízení Unguator®*:
Typ Cena b. DPH/den
BASIC 50,- Kč
EMP

100,- Kč

PRO 150,- Kč
 
cena přepravného zásilkovou službou (z/do servisu)
- dle typu služby a ceníku přepr. služby......................50 - 1.000,- Kč b. DPH/ks

 

Pozn.: * cena se může lišit dle aktuálního ceníku, ten Vám rádi potvrdíme na vyžádání, všechny ceny jsou uvedené bez DPH (DPH sazba je od 1/1/2013 ve výši 21%); změny ceníku vyhrazeny

Kontakt

Unguator® CZ/SK

PhMr. Lucie a Aleš Nedopilovi s.r.o.,
Černokostelecká 154, CZ 251 01 ŘÍČANY–Radošovice

tel: +420-312 310 879
zák.linkaCZ: 800 900 988
zák.linkaSK: 0800 004 204
skype: unguator_cz-sk_service

Vyhledávání

Novinky

15.11.2016 12:30

AKCE na prodej spotřebního materiálu UNGUATOR

Od 16.11.2016 probíhá ve spolupráci se společností Dr. Kulich Pharma s.r.o.prodejní akce na podporu prodeje originálního spotřebního materiálu GAKO UNGUATOR. Při nákupu kelímků v ceně nad 3000,- Kč...
15.11.2016 11:38

Nyní AKCE na nové modely Unguatoru EMP a PRO

Do konce roku 2016 jsme pro Vás s výrobcem technologie Unguator firmou GAKO připravili akci na prodej nových modelů Unguatorů. Můžete využít slevu -10% z ceny nového zařízení, nebo slevu -15% z ceny...
15.11.2016 00:00

Zcela nový eShop

Připravujeme pro Vás zcela nový eShop na objednávky kelímků a spotřebního materiálu.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode